.

.

חדשנות להצלחה בוהן שפריץ - ריסוס רגליים כדי לגרום לרגליים שלך להראות נהדר, להרגיש נהדר ולהריח נהדר - זה הרבה יותר מאשר דאודורייזר רגליים.

חדשנות להצלחה בוהן שפריץ - ריסוס רגליים כדי לגרום לרגליים שלך להראות נהדר, להרגיש נהדר ולהריח נהדר - זה הרבה יותר מאשר דאודורייזר רגליים.

ILS 1.67

זמינות
המוצר זמין

טיפול בוהן חיוני - בוהן שפריץ מספק ברק אטרקטיבי לבהונות ולרגליים, וגורם להם להראות יפים המוצר שלנו הוא תרסיס ריח רגלי ייחודי ועוד ועוד. זה מתאים לגברים ונשים בכל גיל, ומאפשר לכולם לטפל במיטב רגליהם. עקב מרכך - הנוסחה הייחודית מרככת את העקבים היבשים והסדוקים, כאשר היא מיושמת מדי יום למשך חודש. הרגליים והבהונות שלך יהיו רכות ויפות שוב. השתמש בו כחלופה לתיקון עקב סדוק, קרמים וקרמים. מרכיבים טבעוניים ואכילים - מיוצרים עם שמנים אתרים של כוסברה ושושנים ורדים, זה בטוח ומועיל לעור שלך. תרסיס ריח כף הרגל מכיל רק מרכיבים פשוטים ואכילים, המסיר את הצורך לדאוג למרכיבים קשים או מתמשכים כפי שנמצאים במוצרי טיפוח עור אחרים. כיצד להשתמש - ריסוס על הרגליים ולשפשף אותו בעור, במיוחד סביב ציפורני הציפורניים. לאחר מכן, המתן שהפריץ יתייבש לפני שהוא נועל גרביים, נעליים או נעלי בית. השתמש באופן קבוע בספריי דאודורנט רגליים אלה כדי להפוך כפות רגליים וציפורניים, מה שהופך אותם ליפים ובריאים. מתנה אכפתית - שפריץ הבוהן שלנו עובד נהדר לרגליים מסריחות ועוד ועוד. זוהי מתנה מתאימה למתנה המיוחדת שלך, ועוזרת להפוך את רגליהם למושכות ונשיקות. זו גם מתנה מושלמת לחברים ולמשפחתך, מכיוון שהיא מאפשרת להם לטפל בכפות הרגליים.

למאפיינים

מוצרים בקטגוריה